20/05/18 fialový vousáč, muzeum skla anebo logo

20. května 2018 v 11:34 |  Týdenní várka objevů
.
eltono
"(...) the composition was designed using objects and geometric elements he discovered around the home and landscape. every abstract gesture tells a different story of the home on cape verde."


.
.
http://www.designmag.cz/foto/2018/05/msb-jablonec-pristavba-krystal-0.jpg
"K secesní budově má být přistavěn futuristický skleněný objekt připomínající broušený krystal. Umístěn by měl být ve svahu v zeleni a napojen na spodní patra stávajícího muzea. (...)"


.
.
Výsledek obrázku pro Jay Dart
"Where does your mind go when you think of a fantasy land?"

.
.
https://www.irozhlas.cz/sites/default/files/styles/zpravy_fotogalerie_large/public/uploader/kintera_danelova02_180427-193939_mda.jpg?itok=9B-dHRFp

.
.
"(...) Kdyby papoušek začal mluvit, mohl by vyprávět o své cestě lodí přes moře, nádherné voliéře, do které jej nový majitel umístil, o čem si v jeho přítomnosti dámy povídaly, jak vypadaly dvorské slavnosti… (...)"

.
.
Výsledek obrázku pro logo narodni galerie
"Absolutní originalita není něco, čeho bychom měli dosáhnout, myslí si grafický designér Aleš Najbrt, spoluautor nového loga Národní galerie. (...) Ten nápad jsme měli už před dvěma lety, navíc není jenom logo, je celý vizuální styl, který rozvíjí myšlenku, hájí se. (...)"

.
.
Fotka uživatele Bauhaus Movement.
Irving Penn - Walter Gropius
1948
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.